Tak a je to tu. Někdo vydává novou desku, jiný se prochází po červeném koberci při premiéře nového filmu, někomu dalšímu vychází knížka… a já dnes přestřihávám imaginární pásku nového webu.

Oproti úspěchů jiných může někomu tento připadat bezvýznamný, nicméně já o téhle chvíli snila už několik let. Několik let jsem psala na blogu.cz  články – vytvářené mým životem. Nyní bych ho ráda přesunula sem, na to moje virtuální místečko, kde se s vámi budu moci podělit o všechno možné co se jen názvu mých nových rubrik týká.

Sedím na posteli po večerní sprše, za sebou mám mraky povinností a úkolů, které musím udělat, vymyslet, naplánovat, zařídit, k tomu už mě straší myšlenka na zítřejší vstávání v 5 hodin do práce a unavený nevyspalý zítřek. Tak to nyní mám, přes veškerý chaos v hlavě se snažím veškeré své myšlenky zaměřit jen na tuto klerwondrovskou chvíli. A tak se na pár sekund usmívám… a prsty zaznamenávám tenhle moment. Večer, kdy je odstartován nový virtuální prostor, který se vám, doufám, bude líbit, rádi si budete číst jeho články a něčím vás obohatí – i kdyby to měla být jen dobrá nálada nebo tip na hezký výlet…

🙂


, líbílo se: 18x

Napsala Kler

2 komentáře

Lucy

Páni to je změna 🙂 a rozhodně k lepšímu, tvoje články čtu už hodně dlouho a ráda se k nim vracím a čtu si je znovu a znovu 🙂 Už se těším na nové články a fotky .. 🙂 Fotky z Olympusu jsou nádherné!

Reply
Fanklub

Blahoprejeme k tomuto novemu pocinu! ?“Kabat“ Klerwonder se nam moc libi, elegantni, nic nerusi, prehledny ?. Vyhlizime dalsi clanky a namety! Obsah zajimavy, moc dobre se to cte – a fotky skvele! ☀️ Fanklub

Reply

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *