OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Vysoké Tatry Olympusem…:)

Před pár dny jsem přijela z dovolené na Slovensku, tudíž jsem se chystala na hromadu článků o tom, co jsme vlastně zažili, kde jsme byli… Jenže my jsme po tom pestrém roce odfukovali únavou a téměř nic jsme nedělali. No vážně.

Chystám Vám článek o Permonu – tedy pohádkovém wellness hotelu na kraji Vysokých Tater. Nicméně jsem zjistila, že od té doby, co jsme se vrátili, se stále něco děje a nemám čas se zastavit.

I když je to divné… ráno se, po přečtení nového motivačního článku od TerezaInOslo, usmívám a říkám si, jak si také udělám čas sama pro sebe, na své koníčky, psaní….a ne jen tak někdy…každý den! Tahle holka mě neuvěřitelně nakopává… ne jen, že jsem se díky ní odvážila běhat na veřejnosti, ale také se nad sebou víc zamýšlím. Protože ona má vážně pravdu. Neváhejte navštívit její blog Terezainoslo.com (okamžitě se vám zvedne nálada minimálně o 50%).

Ale zpět k novinkám. Dávám výpověď v práci, která ze mě posledních pár týdnů vysává dobrou náladu. Budu se stěhovat do Českých Budějovic – poprvé úplně se všemi mými věcmi – od rodičů. Chystám se na první českobudějovický pracovní pohovor – bude ze mě realitní makléř? 😀 A hlavně ve finále, každý den hledám inspiraci na vybavení a dekoraci svého pracovního místečka na psaní článků… zkrátka už si chci vytvořit pracovničku, kde se mi bude hezky psát, kde budu mít každý den chuť do nového článku – a taky že na mě prostředí, ve kterém pracuji, ohromně působí! Jako třeba nyní, kdy přítel odjel na jakousi řekněme tomu pracovní cestu a než odjel, nádherně mi to tu uklidil, navíc tu na mě čekal dáreček a čerstvě ustlaná voňavá postýlka… No hned se mi tu líp píše. (No, nebudu vám tu hrát divadýlko,upřímně, lepší se mi píše proto, že můžu psát článek na jeho počítači s ČESKOU klávesnicí a ne na mém ipadu+německé klávesnici) 😀 Ne, dělám si srandu… tak trochu.

Na závěr bych vám chtěla říct, že už s otevřenou náručí prosím podzim, aby pomalinku přišel. Abych ho nějak nalákala, objednala jsem si úžasné černé pončo… tak šup, ať už se v něm můžu ukázat. 😀

Mějte krásné léto a hlavně, pořádně pijte, protože ty minimálně 2 litry vody denně vám zaručeně pomůžou v těchto vedrech. Vím o čem mluvím!

PS: pořádně se nadechněte té hlavní tatranské fotky… je PŘÍSAHÁM úplně bez filtrů a úprav, tak alespoň vidíte, jaké má Olympus-Pen úžasné barvy.


, líbílo se: 15x

Napsala Kler

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *