Tak je to definitivně tady. Mačkáme ve výtahu přízemí a šestka se mění v nulu. Otevíráme dveře, procházíme dlouhou chodbou a když se za námi zavírají ty venkovní, z hluboka se nadechnu a po X týdnech konečně cítím úlevu a pocit štěstí. Máme byt, blaženě se na sebe v autě tetelíme a házíme jeden přes druhého nápady na dekorační rekonstrukci – která bude víc než nutná, jelikož budeme mít plně vybavený byt, kde není nábytek přesně podle mých představ – což ale není žádná tragédie, odpoledne v ikee a trocha přemístění to spraví.

Definitivně se tedy stěhujeme do Budějovic, kde už nebude takový čas na výletění do Prahy, ve které jsem půl roku bydlela a zalíbila se mi. Zavírají se mi ta pražská vrátka a otevírají ta jihočeská… a proto jsem dnes vzala svých pár švestek a odjela do hlavního města, kde právě sedím v crosscafe u okýnka, pozoruji pražský šrumec a píši tento článek. Sama sobě se směju, jak to prožívám, přeci Budějovice jsou od Prahy směšný 2,5 hodiny vlakem i autem. Ale bude to změna. Opět nový lidi, nová místa, nové prostředí, nový život.

Usměj se Kláro. Ten byt je výhra, je v šestém patře, odkud je výhled z kopečka na celé město i okolí, má hromadu oken – což znamená hromadu světla. Rohovou kuchyni, krásnou postel,… a hlavně, stále bude po mém boku ten nejlepší společník pod sluncem. Ten, který se mnou přežil stěhování do pražskýho bytu – po pár měsících opět stěhování do jižních čech – no a ve finále další stěhování do Budějovic. Vydržel se mnou cholerický záchvaty, smutnění a breky, kdy jsem už potají vše vzdávala a nevěřila v lepší zítřky. Nikdy to se mnou nevzdal a věřím, že nikdy ani nevzdá. A za to jsem vděčná všemu, co se mi v životě děje. Potkala jsem lásku svýho života, se kterou mám větší chutě jít do budoucnosti. Nejlepšího přítele, rádce, posluchače. Nemohla jsem narazit na nikoho lepšího.

Tak už mě tedy čekaj klidnější noci a to nejlepší na celém stěhování – zútulnění bytu. Už dnes jsem začala brouzdat na ikea.com a začala si tvořit nákupní košík, takže opět vím, kde skončí moje celá výplata. 😀

Na závěr jsem Vám chtěla poděkovat za Vaše krásné a povzbuzující e-maily, komentáře, za vaši věrnost – že jste zůstali s mým blogem i po jeho stěhování. Každý den koukám na google analytics a čísla mluví jasně. Stále tu se mnou jste. Děkuji.


, líbílo se: 12x

Napsala Kler

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *