Víte, co mám na ránech nejradši?

Myslím tedy – na těch, kdy nevstávám v 5 hodin do práce, kdy si můžu přispat? Kromě toho, že si můžu přispat? Je toho spousta, v taková rána si často říkám, že je to nejlepší část dne, ale to není pravda, protože po takových ránech přichází většinou ještě krásnější den.

Tak třeba snídaně. Vždy, když mám ráno nějaký ten čas, neošidím se o bohatou snídani. Ne ani kvůli tomu, že mám velký hlad, spíš kvůli celému procesu, kdy si pomalu nachystám nádobí, pustím si Lanu Del Rey (jako třeba dnes), udělám nějakou pěknou fotku na instagram – (ach, dnes jsem si udělala omeletu z žampionů z naší zahrady a také domácích rajčat! To si přeci nemohu nechat jen pro sebe 😀 )…

 

Nebo můj oblíbený rituál, kdy si do hrnku nasypu lžičku mleté kávy, zaliju ji trochou vroucí vody a doleju mlékem. V tu chvíli sedím, z hluboka dýchám, usmívám se a na chvíli se zastavím. Jakmile zmizí půlka kávy, doliju si šálek mlékem a když opět půlku dopiju, opět doliju… dokud v šálku nezbyde pouze mléko.

Na tyhle rána se těším do nového bytu. Za dva týdny už tam budeme bydlet a taková podobná rána tam budou probíhat téměř každý den. Navolila jsem si rozvrh tak, abych do školy chodila dopoledne – odpoledne, abych mohla ráno dlouho vstávat, dlouho vařit, dlouho snídat a také běhat. 

Běhání je další věc, na kterou se těším v souvislosti s dlouhými rány. Pokud sledujete můj instagram, určitě už víte, že jsem si objednala speciální kvalitní oblečení na běh od skandinávské značky Kari Traa – na eshopu mají příjemné slevy, tak se mrkněte SCANDINAVIASHOP . Oblečení od této značky má být prý tak kvalitní, že se v něm bude lépe běhat – žádné propocování, žádné sesouvání se legín z boků… Tak uvidíme, určitě tu očekávejte recenzi. 

A jaká rána máte vy? Chystáte se také víc běhat, když už odešly horké dny? A v čem běháte? 🙂

 

 

 


, líbílo se: 14x

Napsala Kler

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *