Co se týká jídla, chtěla bych to tu na blogu rozjet ve větším, až se za 2 týdny přestěhujeme s přítelem do nového bytu – kdy už tedy budeme pobývat ve vlastní kuchyni, kde si budeme sami hospodařit vařit a připravovat zdravá jídla. Celkově jsem odstartovala novou éru mého já – která začala vytvořením tohoto webu, pokračuje stěhováním do svého bytu, vytvořením krásného pracovního místečka, kde se mi bude lépe psát a hlavně tím nejdůležitějším – staráním se do hloubky o svůj vnitřek – zdravý životní styl. Konečně říkám stop svým přibývajícím kilům, nehezké pleti. A v tu chvíli je nejlepší začít vnitřkem, tedy tím, co vlastně jím.

Sýr cottage je nejen výborný, ale také zdravý. Obsahuje vápník a vitamín A, což působí dobře na odbourávání tuků a udržení imunitního systému. Dále také velké množštví bílkovin, které vám dodají potřebnou energii na spalování a také na posilování svalové hmoty. Dívat byste se ale měli na to, kolik sýr obashuje procent tuku. V obchodě se dají koupit 5% ale také 20%, takže rozhodně vybírejte ten pěti procentní.

Ráda bych vám chtěla ukázat cottage na sladký způsob, protože není až tak obvyklý, většinou se s ním setkávám na slano. Objevila jsem hrozně dobré spojení cottage + jahody. Stačí si sýr namazat na chleba a přidat navrch plátky jahod. Skvělá snídaně!

Nechte si chutnat!! 🙂

PS: Přihlašte se také na urbantraining 14.10. v Praze, nebo i na jiný termín do jiného města. Pokud nevíte, co to je, dočtete se to ZDE – a jsem si jistá, že se hodně z vás nechá namlsat. Když se zaregistrujete a příjdete si zatrénovat, dostanete na místě zdarma tričko od kvalitní značky Kari Traa v hodnotě 1000Kč. A taky se tam se mnou uvidíte – konkrétně v Praze. 🙂


, líbílo se: 15x

Napsala Kler

1 Comment

Hélène

Mñamky Mnam to vypada uzasnê?a nejuzasnejsi je, ze to je tak prosta jednoducha kombinace. A nadherne nafoceno, uplne se sbihaji sliny. Rada bych se nechala pozvat…☀️Hélène

Reply

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *