Víte, co je na těhlech dní nejlepší? Tak třeba to, že dýcháte čerstvý vzduch, neteče z vás pot, když jdete na procházku, čerstvý vítr si pohrává se zeleným listím,  jen tak si ho pohazuje v záři slunečních nitek a mění ho v nekonečno odstínů zelené barvy. Listí pomalu opadává a popolétává nad vámi, někdy vás dohoní, tak ho musíte setřást z bundy…

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Jak říká můj přítel, jaro a podzim jsou nejkrásnější roční období a to proto, že je každý den jiný, mraky vám tvoří na nebi každé ráno jiný obrazec, jeden den se třpytí rosou, druhý den je zalitý mlhou a ten další se sluníčko protrhává mraky ze Simpsonů.

Právě sedím v jedné příjemné prosklené táborské kavárně po vyřizování doktorů, pozoruji lidi na ulici jak se začali nabalovat, zahalovat se šálama, bundama, v obchodech s obuví se to jen hemží novým zbožím a nad stojany se tvoří hloučky nedočkavých lidí po nových kozačkách. Vychutnávám si příjemnou kávu s horou mléka a cítím se spokojeně a už se moc těším, až vám sem napíšu o našem včerejším výletu ve Svaté Kateřině. Pro zatím se můžete nechat v očekávání fotkama na instagramu a také jednou v tomto článku.

Užívejte si babí léto.

Přežijte ve zdraví a dobré náladě začátek semestru.

Nebo zkrátka jen nový týden plný dalších možností.


, líbílo se: 12x

Napsala Kler

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *