S odpočinkovými wellness hotely se za poslední léta roztrhl pytel. Nebo se mi to jenom zdá.. nebo jsem je jako malá nevyhledávala a nenavštěvovala je. To jsem asi ještě byla svěží a čilá a nepotřebovala jsem relaxovat :D. Nicméně nyní po takových místech prahnu.

Resort Svatá Kateřina se nachází na Vysočině přímo v lese. Dovnitř auta nesmí, tudíž se musíte nechat z nedalekých Počátek dovézt jejich autobusem. A tím začíná asi ta největší unikátnost resortu – je uprostřed ničeho, samé lesy, louky, prameny, golfové hřiště, ohrady pro koně a hlavně obrovský klid. Tudíž tam jezdí hlavně lidé, kteří se chtějí zbavit každodeního stresu a opravdu si užít relaxační pobyt – tam vás totiž nic nebude rozptylovat.

My jsme tam s přítelem jeli navštívit jeho rodiče, kteří jsou na takovém pobytu, kde se učí zdravému životnímu stylu – jak správně jíst. Každý den se mohou nechat kontrolovat doktory, jak je na tom složení jejich těla, jestli správně dodržují pravidelný režim a jídelníček. Samozřejmě tam jsou i jiné různé balíčky, které se můžou nechat doplnit různými procházkami po okolí, jógou, pilates, golfem…

Navíc si můžete v Kateřině užít jídla z naprostého gurmánského nebe. Vše je vařeno z kvalitních potravin, zdravé, plné zeleniny a nejrůznějšího ovoce. Kuchaři se specializují na co nejzdravější vaření.

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Víc než ale recenzi na resort jsem se spíš s vámi chtěla podělit o to, jak jsem se na místě cítila. Stačila mi první 10 minutová procházka rozzářeným lesem od slunce a byla jsem naplněná takovou energií, že z ní čerpám ještě dnes ve škole. Tolik odstínů zelené přírody jsem už dlouho neviděla takhle pohromadě. Navíc když se větvema protrhávali paprsky slunce, které mířily na schované maliny a ostružiny, byli jsme teprve očarovaní. Kdy jsme naposledy byli v lese? Proč do něj nechodíme častěji?

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Ruku v ruce jsme se s přítelem procházeli těmi lesy a teprve tam na tom magickém místě jsem si do detailů uvědomila jak moc jsem štastná. Procházet tam sama, tak se nebudu cítit stoprocentně plná a spokojená… Jsem hrozně vděčná za to, jaký jsme si po dvou letech vybudovali vztah, že jsem měla možnost tohohle úžasnýho člověka poznat a navíc žít po jeho boku.

Ta příroda tomu všemu jen dodala větší kouzlo. A my odsud odjeli veselí a plní lásky.

 

 


, líbílo se: 20x

Napsala Kler

2 komentáře

Veronika

Kler, moc by mě zajímalo o jaký pobyt na kterém byly přítelovi rodiče se jednalo. Zní to totiž báječně! 🙂

Reply
Kler

Ahoj Veru, přítelovi rodiče byli na 10 denním pobytu „metabolic balance“ jehož cíl je zjistit, jaké mají problémy, co chybí jejich tělům… a to během těch dní doplnit a vylepšit. Netýká se to jenom hubnutí, ale také snížení různých zdravotních rizik. Součástí je pravidelné sledování doktorem, měření a konzultace, nejrůznější aktivity: joga, pilates, nordic walking, golf, jízda na koních, wellness… Speciální kuchař jim navíc vaří jen pouze ta jídla, která se přesně hodí jejich tělu a zdravotním problémům, nesmí sníst nic jiného – obden je kontroluje přístroj. 🙂 kdyby tě ještě něco zajímalo, mrkni na stránky 🙂 (http://www.katerinaresort.cz/metabolic-balance.html)

Reply

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *