Hurá. Našla jsem na sebe 15 volných minut, kdy si naše 8 týdenní kotě Margo nebo „Go“ hraje s něčím jiným, než se mnou, což se stane tak 3x do dne. S každým „mnoukem“ u mé nohy se tahle šance na volný čas snižuje, proto nepřestávám psát a zbytečně se moc nerozmýšlím. Ba ne, není to až takové, jen je nás tu zkrátka o jednoho víc, a o tom bych vám ráda chtěla napsat.

Go jsme vůbec neplánovali. Byla to taková souhra náhod, kdy jsem byla 3 dny sama doma a najednou mi bliklo v hlavě, já chci kočku! Neděste se, nevzali jsme si jí jako rozptýlení pro moje osamělé večery, jen to tím zkrátka začalo. O kočičce jsem přemýšlela už rok do předu, kdy se k přítelovo rodičům dostal zatoulaný kocourek a já se o něho hodně starala… a hodně si ho oblíbila. No a tak jsem si řekla, proč ne? Přítel mi kočičku schválil, vyhlídli jsme si jednu krásku na internetu a už druhý den jsme se jí nemohli dočkat. Za Go jsme jeli přes 100km, protože byla krásná, flekatá a hlavně, měla velké oči. Mohli jsme si vybrat ze 4 kočiček, kde na nás všechny lezly a hrály si a mezi nimi ležel jeden malý nejmenší spáč. Margo. 5 minut na to už spinkala v přepravce v našem narvaném autě kočičíma věcma (byla jsem o výplatu lehčí).

Všichni mi dopředu říkali, „kočka není jen radost, ale i starost“ a já jim na to samozřejmě přikyvovala. Měla jsem ale starosti a říkala jsem si, že tatínek Go je čistokrevný britský kocour, ale maminka je takový mišmaš, tudíž by se z toho mohlo vyklubat malé, hyperaktivní a ne příliš hodné kotě.

ospalky se mi zatím nedaří čistit, Go ten proces nevydrží 😀

Máme ale štěstí. Margo je strašně přítulná, mazlivá, už po 2 dnech si na nás zvykla tak, že za náma sama chodila a spinkala nám u hlavy. Ani jednou nešla na záchod jinam než na ten svůj, ANI JEDNOU!!! Krásně zvládá to, že jsem třeba 8 hodin ve škole, po příchodu spinká na svém místečku, probouzí se a okamžitě se ke mně rozebíhá se svojí kočičí řečí.

Přítele si také získala. Zezačátku byl trochu odtažitý a nechtěl kočičku úplně na 100%, ale jakmile jsme si Go přivezli domů, od toho večera už měl oči ne jen pro mě. Do Go se zamiloval stejně jako já.


, líbílo se: 16x

Napsala Kler

2 komentáře

Lucy

Je straně rozkošná :* jen by mě zajímalo proč zrovna Margo? 🙂 napadlo mě jeslti to není z Paper Town, nebo Tě to jen tak napadlo?

Reply
Kler

Ahoj, nejsi prvni, kdo se me pta, nene neni to z Paper Town, je to jen nahoda 🙂 Jmeno Margo se mi uz dlouho moc libilo a take skvela zkracenina „Go“ 🙂

Reply

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *