Nejprve bych chtěla poděkovat všem, kteří se do soutěže zapojili a napsali mi o sobě krásné věci! Kdybych měla diářů víc, určitě je pošlu všem. Jsem moc ráda, že většina z vás vidí motivaci hlavně v tom, že se chcete cítit dobře a získat si zdravé sebevědomí, tak by to mělo být.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Protože jste mě tak moc potěšili, rozhodla jsem se, že udělím 2 ceny, jelikož mám doma diáře 2. Vzdám se toho svého a dám ho další z vás, protože si ho zasloužíte! Já už si psaní svých cvičení zvykla psát do kikki-k diáře a mám to už zajeté.

Vybírání bylo opravdu moc těžké a ještě jednou vám všem děkuji za to, že jste se sem svěřili, moc vám držím palce a nevzdávejte se! Vaše sny se budou díky vám samým plnit.

Kdo tedy vyhrává 1. fitness diář 2016 s raw-bite tyčinkou a karitraa čelenkou? 

Věra (soukups@email.cz)

A kdo vyhrává 2. fitness diář 2016 a druhou karitraa čelenku?

Lucy (starostova.lucie@gmail.com)

Prosím obě slečny aby se ozvaly na můj email: klara.chmelarova@icloud.com a napsaly mi své adresy, kam mám poslat výhry. A těm, kdo nevyhrál ceny, vyhrály jste alespoň můj obdiv, protože na sobě pracujete abyste byly lepšími a nezvdáváte se! Za vaši inspiraci vám moc děkuju.


, líbílo se: 15x

Napsala Kler

1 Comment

Lucy

Klárko mockrát děkuju, moc si toho vážím a mám neskutečnou radost, hrozně se mi zlepšil den, děkuju 🙂 a e-mail odeslán 🙂

Reply

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *