Už dlouho mě v hloubi duše drásá názor na finalistky české Miss pro rok 2016 a tak místo toho, abych někde komentovala fotky (protože proč) a vyjadřovala se na cizích stránkách, využiji toto mé virtuální místečko právě k odlehčení mému mozku.

Pro začátek bych asi chtěla uvést, že miss nějak podrobně nesleduji, mám pouze takový všeobecný pohled na celkové dění. Potom bych taky hned nyní ráda objasnila, že všechny finalistky 2016 jsou podle mě krásné slečny/ženy plné odvahy a odhodlání.

Co že mě to ale užírá? No já nevím, tak se sami podívejte na výběr, prohlédněte si je a odpovězte si upřímně na otázku: je tohle výběr těch nejkrásnějších z přihlášených? Já jsem si napoprvé pomyslela, že letošní porota vybrala krásné slečny, které vypadají přirozeně a uvnitř se v nich bude skrývat veliká a děsně chytrá osobnost, která nám všem téměř vyrazí dech a svou osobou si nás získá. Takhle si já představuji Českou Miss, tu, která nás bude právoplatně reprezentovat ve světě. Ženu, jako je Taťána Kuchařová nebo Gabriela Kratochvílová. Obě jsou nejen krásné, ale také ohromně chytré, plné vlastního názoru na věc, jsou to ženy, ke kterým můžeme vzhlížet, které lze považovat za vzor…

Když se ale vrátím zpět k letošním finalistkám, pro zajímavost jsem si poslechla nějaké rozhovory s nimi a můžu říct, že na první pohled na mě příliš chytře nepůsobí. Někdo z vás si může říct, kdo jsem, že tu mohu takhle kritizovat, ale já si tu jen (podotýkám) na svůj web píši vlastní názor.

Uznávám, ani jednu z nich neznám a proto bych je nerada okamžitě zaškatulkovala, mluvím proto pouze o mém prvním dojmu. Nenazvala jsem to faktem. A sama dobře vím, že i v mém okolí už jsem kolikrát narazila na lidi, kteří se vybarvili až po několika týdnech, měsících…

To, co jsem si ale všimla za fakt je, že jsem se i ve zvědavosti podívala na úplné začátky výběru z obchodních center, kde jsem viděla nádherné slečny/ženy, opravdu přenádherné a v postupu jsem je už nezahlédla. Nejlépe by miss měla být nejkrásnější, chytrá a nejzajímavější, to je ale kolikrát těžké, když se takové ženy do soutěže třeba vůbec nepřihlásí… A proto pak jen kroutím hlavou nad výběrem finalistek 2016. Podle mě nejsou nejkrásnější a na první pohled mi nepřipadají ani chytré ani  zajímavé. A troufám si na závěr říct, že ať už vyhraje jakákoliv, ve světě nakonec nevyhraje. Tak uvidíme. Třeba mě ještě některá mile překvapí.

PS: Budu ráda za každý váš názor pod článkem… nebo nechme věc raději otevřenou? 🙂

(úvodní fotka: http://constancegrc.tumblr.com/image/126256347203)

 


, líbílo se: 15x

Napsala Kler

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *