Krásný den všem. Bylo jen otázkou času, než napíšu tento článek. Moc ráda bych vám chtěla ukázat úžasného pomocníka na pleť a tím je Lotus Face Treatment Oil od Clarins, do kterého jsem investovala asi před půl rokem kvůli mé mastné pleti.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Tento olejíček se stal mým koupelnovým zázrakem a ukrývá asi největší bohatství. Často se přistihnu jak smutním nad pomalu ubývající lahvičkou. Je totiž přesně tvořený pro mastnou pleť, hydratuje ji, tónuje a přetváří pokožku k zdravějšímu vzhledu. Obsahuje růžové dřevo, muškát a lotos, díky kterým stahuje póry a zmatňuje pokožku. Pamatujte ale na to, že je to olej, proto je třeba vklepat do pokožky opravdu malé množství (to se ale vyplatí, protože vám dlouho vydrží). Poté se krásné vstřebává… ale nechte mě ten proces vykreslit trochu do detailů…

Když si ho na sebe každé ráno nanáším, připadám si jako v nejluxusnějším spa, nádherně voní a po vklepání do pleti se cítím, jako by mě opečovávali profíci například v Resortu Svatá Kateřina, o kterém jsem vám tu tolikrát básnila. Tento rituál se u mě opakuje častěji, protože se tím nanášením často uklidňuji, někdy mi příjde, jako by mě ta vůně omámila…

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Abych ale nezapoměla, on umí ještě něco! Obsahuje olej z lískových oříšků, který změkčuje a uklidňuje, dokonce má prý vyhlazovat jemné „první vrásky“, které už se v mém věku začínají ukazovat. A jestli funguje? Všimla jsem si výrazných změn po půl roce okolo očí, kde je má pokožka viditelně vyhlazenější. Nekecám! Stačí ho jen pravidelně vklepávat a opečovávat se. A mě to navíc ohromně baví.

Pomohl mi také na celkovou texturu pleti, která byla poničená mými kožními problémy z puberty, které v o hodně menší míře přetrvávají i dnes. Pokožka je opravdu jemná a vyhlazená.

A cena? Pohybuje se kolem 1000kč, nicméně vám vydrží opravdu dlouhou dobu (já ho mám přibližně půl roku a stále v něm víc jak 1/3 je. Olej je navíc 100% přírodní, ale to vás u Clarins určitě nepřekvapuje. Doporučuji ho všem, kdo máte mastnou nebo problematickou pleť a těm, kteří se chtějí nechávat přírodně opečovávat.

 

 

 


, líbílo se: 10x

Napsala Kler

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *