Jak je to dlouho, co jsem nenapsala článek? Who knows. Důležité ale je, že ho píšu právě teď a věřím, že pro vás na zajímavé téma.

Jsem líný přespříliš líný člověk a proto je pro mě pravidelné cvičení někdy dost náročné. Za únor jsem cvičila 11 dní. To je skoro obden, ale přeci to ještě není ono. Není to tak, jak bych si představovala. Každopádně můj posun je obrovský. Já jsem totiž třeba měsíc cvičila v kuse každý den a pak na to dva měsíce kašlala, takže ve finále byl ten jeden měsíc k ničemu. Proto se musím alespoň za tu pravidelnost pochválit. Od ledna nebyl týden, kdy jsem si nezacvičila.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

A co mi k tomu nejvíc pomáhá? Ze všeho nejvíc mě dokáže nakopnout hudba. Potom moje měnící se tělo před zrcadlem.

Jakmile je u nás v bytě ticho, nejde mi se přemoct cvičit. Když si ale pustím, přinejlepším, nějaký hardrockový playlist, změní se mi rázem nálada a jdu se převlíkat. Hlavně právě tvrdší muzika ve mě dokáže rozproudit krev a jakoby mě rozbouřit. Tuhle vlnu potom využívám právě na ten bod zvratu, kdy se rozhodnete, že jdete cvičit (pak už to je pro mě totiž pohodička 😉 ).

Druhým obrovským motivátorem jsem právě já sama. Jsem už u sebe totiž naučená, že jakmile opravdu delší dobu pravidelně cvičím, mění se mi tělo téměř každý den. Někdy se mi stává, že se ráno vzbudím a peláším k zrcadlu, abych se podívala, jako změnu vidím právě dnes. Opravdu jsou to viditelné rozdíly, díky kterým cvičím každý den radši a radši…

PS: Není úplně nejhorší nebýt úplně nejhubenější… ty změny na vás jsou potom vidět daleko rychleji a ve větším měřítku! 🙂 (vím o čem mluvím, nejsem zrovna kost a kůže)

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Jaké jsou vaše 2 největší motivátory ke cvičení? A souhlasíte se mnou? 🙂


, líbílo se: 12x

Napsala Kler

1 Comment

STELLA

Mňa motivuje keď vidím ako niekto ovláda dokonale svoje telo pri cviceni, dokaze urobit ovela viac opakovani cvikov ako ja, vydrzi dlho behat… vidim ake pekne ma niekto svaly
A dalej ma motivuje myslienka, ze chcem mat peknu dospelost a starobu v zdravom tele

Reply

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *