Při přemýšlení, o čem vám napsat jako první, jsem se zamyslela nad tím, že stále píšu na nějaké téma, nicméně jsem se tak nějak nevypsala z toho, co se za poslední dny dělo, děje a co se v dohledné době dít bude. Nevím proč se domnívám, že by vás to mělo zajímat, každopádně si těmito články tak nějak shrnu své období do veřejného deníku.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Boží obal z innocentstore.cz

 

Jaký léto máte vy? Já jsem se přistihla, že netrpělivě vyčkávám na ochlazení a déšť při těch horkých dnech, to znamená, že letos moc letní typ nejsem. Horko mě nějakým způsobem vysiluje, jsem hned unavená, nechce se mi cvičit, nechce se mi jíst a když už mám hlad, tak se přežeru. Dokonce jsem se přistihla, že třeba 4 dny po sobě vysedávám u piva nebo vychlazenýho vína v hospodě. Prostě sedím, vykecávám se, dny plynou a já vlastně nic nedělám. Nebo chodím hrát za babičkou a dědou kanastu, kde vydržíme hrát třeba 5 hodin v kuse. Divný období. Dělám divný věci a příjde mi, že jsem každý měsíc jiný člověk. Jeden den si koupím hromadu akrylek a maluju div nepomaluju celej náš byt a další měsíc nakupuju knížky a konečně nějaké dočítám dokonce. Jako bych se hledala, jako bych zase byla o několik let zpátky. Zkouším nový věci a neustále po nových koukám.

Do jakého věku je povolené se hledat? Do třiceti? Nebo do té doby, než budu mít dítě a prostě se ze mě stane máma, což to hledání vyřeší za mě?… 

Někdy mi příjde, že bych na svůj život potřebovala dvojnásobek doby. Aby se období života protáhlo tak na 200 let. Nebo bych ho pak promarnila? Je tohle tedy akorát?

Koukám, že z updatu se nekontrolovaně stává úvaha, tak to típnu tady, co říkáte. Polemiky o životě tu je až až. Vrhnu se třeba na to, kam letos pojedeme na dovolenou, tak vás tím můžu třeba inspirovat.

Koncem srpna nejprve vyrážíme s Janíkem do Slovinska, kde budeme pobývat v rodinné komorní chajdaloupce přes airbnb, s výhledem na Slovinské Alpy. Odpočívat, procházet se a fotit dechberoucí fotky. Už jsem myšlenkama skoro tam. Bude to kouzelný  a vás určitě vezmu virtuálně s sebou. Pak se přehoupneme do Chorvatska, protože nám oběma tak trochu chybí moře. Nejsme ale vůbec plážoví povaleči (naposledy se z týdenního pobytu na Makarský stalo výletování po Bosně a Hercegovině), proto jsme si zabookovali pouze 2 noci v krásném apartmánku přímo s vlastními dveřmi k bazénu, odkud je výhled na moře. Městečko se jmenuje Senj a vybrali jsme si ho z toho důvodu, že má být prý údajně méně zalidněné, takže by na plážích v okolí neměla být hlava na hlavě. Díky bohu. Není nic horšího, než se mačkat mezi ručníky ostatních Čechů. To je až skoro má noční můra. Nechápu, jak si pak někdo to moře může pořádně užít… co myslíte?

Update o 500 slovech by stačil, kdybychom chtěli být puntičkáři, update by měl být stručný a krátký, takže se už vlastně vymykáme. Já se vás tedy už jen na závěr zeptám, jaké máte léto vy? Kam se ještě chystáte, nebo kde už jste byli?

 

Vaše tak trochu létem unavená Klér.


, líbílo se: 7x

Napsala Kler

1 Comment

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *