Před nějakou dobou jsem získala možnost vyzkoušet vlastní fotoknihu ze stránky saal-digital.cz. Jak víte, ráda fotím a k tomu zaznamenávám svůj život, což jsem spojila s dárkem k narozeninám a vznikla z toho kniha s věnováním. Plná vzpomínkových fotek a popisků. Plná emocí.

Co vám budu povídat, vymýšlet dárky pro mé blízké není zrovna v seznamu mých silných stránek, proto jsem si tak nějak oddychla, když se tato nabídka vynořila. Myslím si, že i vám by mohl tento nápad ušetřit pár stresových chvilek, a tak vám jí rovnou ukážu. Navíc, každý kus bude originál, dáte do něj kus sebe, své kreativity a jsem si jistá, že se bude obdarovanému líbit už jen proto, že je to částečně vaše práce.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Já fotoknihu pojala jako takové zpětné ohlédnutí za společně prožitými 4 roky s mým drahým. Vypíchla jsem to nejdůležitější, nejfotogeničtější, nebo to s nejvzácnějšími vzpomínkami. Text k fotkám jsem zvolila ručně psaný, příjde mi takto víc osobnější, ale máte možnost si knihu nechat vyrobit včetně textu. Pokud chcete mojí osobní radu, nejprve si napište text na papír a až poté ho opište do knihy. Pokud by se vám ale i tak stala nějaká chyba, vždycky můžete kus textu přelepit nějakou nálepkou, washi páskou.

Celý proces začíná, když si přímo ze stránky stáhnete program, ve kterém si jednoduše, ale detailně, můžete vše naaranžovat. Fotky si můžete libovolně poskládat, ořezávat, zmenšovat, přidávat k nim různé kliparty a obrázky, které jsou pro vás k dispozici v nabídce. Můžete fotky také orámovat různými rámečky, já se ale snažila být co nejdecentnější, aby vyznělo to, co chci knihou říct.

S cenou hýbete v závislosti na materiálu obalu, samotných papírech, na velikosti celé knihy. Například má vyrobená fotokniha má 19x19cm, je obalená v pevných kvalitních deskách matného typu a má přibližně 40 stránek. Její cena je kolem 1200, ale jakmile zvolíte obal měkčí, nebo menší formát, hned se dostanete na o mnoho nižší částku.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Nejvíc jsem byla překvapená a nadšená ze samotných fotek. Jejich kvalita je opravdu vyjímečná, proto můžete knihu klidně využít pouze k samotným fotkám jako část svého portfolia. Já jsem nadšená a mohu tuto stránku s klidným srdcem doporučit dál, troufnu si říct, že budete spokojeni.

(Za svůj názor jsem nedostala zaplaceno, proto jste si mohli přečíst můj upřímný názor.)

, líbílo se: 10x

Napsala Kler

3 komentáře

Kler

Jé, to jsem úplně zapoměla napsat, dorazila snad do 3. dne od odeslání objednávky, blesková rychlost 🙂

Reply
Lucienne

Já jsem jednou fotoknihu vyráběla přítelovi k Vánocum, plus jsem mu k tomu ještě kreslila obrázky. Ty vyrobený dárky jsou beztak nejhezčí a člověk je ve výsledku nejlépe ocení :-))

Reply

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *