Reakce na vzpomínkovou fotoknihu byly kladné, dokonce mi jedna z vás psala, že si knihu taky pořídila a byla s ní moc spokojená.  Proto jsem se rozhodla otestovat ještě fotoobraz, znáte mě, fotím skoro každý den, tak nebylo obtížné nějakou kvalitní fotku vybrat. Vlastně, trochu se projevila má nerozhodnost, ale od začátku jsme s Janíkem věděli, že chceme nějakou krajinu, která by se hodila jak k našemu výhledu z bytu, tak k jednoduše laděnému interiéru, proto jsem zapátrala v loňských fotkách. Byli jsme na jaře na nezapomenutelném roadtripu do Finska (přes Německo, Dánsko a Švédsko) a zpět (přes Estonsko, Litvu, Lotyšsko, Polsko). Rozhodli jsme se tedy, že si jednu fotku zvěčníme a to rovnou z Estonska.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Po předchozí zkušenosti s firmou saal-digital jsem si byla jistá, že budu opět nad míru spokojená. Předem chci jen pro jistotu upozornit na fakt, že jsem za recenzi nedostala zaplaceno a nejsem povinna psát pouze kladnou recenzi.

Jakmile jsem tedy balík rozbalila, doručení bylo upět bleskové, nemohla jsem se vynadívat a pustit obraz z rukou. Barvy byly nádherné, přesně totožné s fotkou, kterou jsem před pár dny vkládala do jejich programu. Obraz pevný, kvalitní, pravděpodobně nás oba přežije.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Vybrat si můžete z jakýchkoliv rozměrů, můžete si zadat i svůj úplně unikátní, pokud fotoobraz chcete přesně pasující na nějaké speciální místo. Co se týká materiálů, také máte na výběr, já sáhla po tom nejobyčejnějším, přesto vůbec lacině nepůsobí. Naopak. Vše jsem se vám snažila detailně nafotit, abyste přesně mohli vidět kvalitu fotky. My jsme vybrali relativně malý rozměr a to z toho důvodu, že budeme chtít zeď do budoucna doplnit dalšími obrazy.

Pokud už jsou vaše nápady na dárky komukoliv vyčerpané, doporučuji sáhnout po fotoknize, můžete obdarovávanému dát fotku vás dvou, nebo nějakého místa, které víte, že ten druhý miluje, je to krásný dárek. Já si pravděpodobně nechám příští rok vyrobit nějakou fotku přímo ze svatby.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

, líbílo se: 4x

Napsala Kler

3 komentáře

Em

Fotka nádherná, ale přijde mi zbytečně malá, na té velké bílé stěně totálně utopená. Něco takového bych vytiskla aspoň dvakrát tak velké. Samozřejmě ale nevím, v jaké je kvalitě a jestli by to bylo ve větším rozměru vůbec koukatelné…

Reply
Kler

Máš pravdu, zatím je utopená, ale je malá schválně, protože k ní plánujeme další malé obrazy –> aby tvořily velkou obrázkovou plochu. 🙂

Reply

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *