Ani nevím, kde začít. Sedím u horkého čaje konečně schovaná doma v teple, vedle květiny, kterou jsem si dnes sama koupila jako dárek za 10 tisíc sledovatelů na instagramu. Pokud si teď ťukáte na čelo, nechte mě se nejprve trochu rozepsat.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA          Processed with VSCO with a9 preset

Instagram je můj koníček už skoro 4 roky, a přesto, že mě tohle virtuální místo baví snad každým dnem víc a víc, odehrává se za tím vším, co vidíte, nějaká ta práce a úsilí. Za tou jednou povedenou fotkou se kolikrát skrývá stovka nepovedených a nepublikovatelných fotek, kvůli snímkům se často musím nějak omezit, přizpůsobit, kdo přidává pravidelně a nějakým způsobem se tomu věnuje, tak ví, že to obnáší i nějaké plánování a postupy. Texty k fotkám kolikrát vymýšlím při jízdě ze školy, co nejrychleji si myšlenky zapisuju a pak ještě čtivěji přepisuju. Některé finální úpravy trvají i hodinu. Některá jídla nestihnu sníst teplá a také bohužel poměrně často svého budoucího manžela odbíjím slovy „za hodinu se ti budu věnovat“ (přičemž během té doby se uchýlí k pc hře a mám po ptákách).

Nestěžuju si. Z 99% procent jsem v tom instagramování až po uši. Beru to jako hru, kreativní činnost, odreagování. Také jako trochu jiný svět, kde si třeba plním svá tajná přání, jelikož mnohdy je fotka daleko od reality, přestože se snažím většinu obsahu tvořit co nejreálněji. Popisky nikdy nelžou. A proto jsem se odměnila. Za každé zlomové chvilky se ve svém životě odměňuji.

A pak jste tu vy, které jsem měla jistojistě lupnout hned na vrcholek tohoto článku, odpusťte. V tom svém skoro 4 letém instagramovém období jsem po tom pomyslném žebříku lezla spolu s vámi, jelikož jste chtě nechtě také formovali mou tvorbu, přispívali vlastními myšlenkami a názory, zaplavili mě nádhernými vzkazy a e-maily.

A hlavně, tu desítku před „tisíc“ tvoříte VY

Moji drazí čtenáři a sledovatelé, můj hnací motor, inspirace a nekonečná podpora. Určitě tu z toho někdo ucítíte závan klišé, ale opravdu jsem vděčná za to, jakou komunitu jsme tu společně vytvořili, jak jste všímaví, jak mi k postům přihazujete vaše zkušenosti a názory, které mají hlavu a patu, jak mi radíte nebo jak si naopak ode mě necháváte poradit. Mám z toho radost. Z toho čísla, pod kterým se ukrývá tenhle náš společný virtuální prostor. Lepší čtenáře bych si nemohla přát.

IMG_8084

Sem tam mi někdo píšete, že vám pravděpodobně neodepíšu, ale že to alespoň zkusíte. Také jsem se setkala s údivem, jakmile jsem některé z vás odepsala. Což mě přivádí na to, abych vám připoměla, že jsem to pořád já, ta stará skromná Klér, která měla na blogu 10 čtenářů denně. A přesto, že mi chodí zpráv o něco víc, každé se věnuji stejně. Tak vás prosím, nebojte se mi psát, ukažte se mi, ať vím, pro koho tohle vše dělám. Obohaťte mě vašemi názory a zkušenostmi, které se budou nejen mě určitě někdy hodit. Napište kdykoliv o čemkoliv a já vám tu přísahám, že si na každý jeden vzkaz najdu chvíli.

DĚKUJU,

VAŠE KLÉR.


, líbílo se: 5x

Napsala Kler

4 komentáře

Lenn

To je skvělé, gratuluji 🙂 já se takhle nedávno radovala ze sto sledujících, holt ještě nejsem tak vysoko 🙂 😀 ale každý nový čtenář/sledující je skvělý, protože člověk vidí, že někoho zajímá a že to vše má smysl. Na Instagramu se dá hodně vyblbnout, to je pravda. Teď už budeš moci využívat myslím odkazy v Instastories, to mi přijde hodně užitečné 🙂

LENN

Reply
Kler

Ahoj Leni, moooc ti děkuju, každej milník se počítá a každý jsme někde začínal 🙂
Máš pravdu, z odkazů ve stories se raduju moc 😀

Reply
Ter Hrubá

Hrozně se mi líbí, jak to píšeš osobitě a jak jde vidět, že tě to vážně těší, vážíš si toho a že jsi prostě normální holka jako každá z nás. A popravdě, taky mě trochu překvapilo, že jsi mi odpověděla na zprávu a ještě tak rychle. Ono to asi vždy potěší obě strany. 🙂
Tak gratuluji k 10k! ♥

Reply
Kler

To je krásný, moc ti děkuju za taková slova, veř, že jsem ještě normálnější a obyčejnější než většina mých sledovatelů. 🙂

Reply

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *