A je to tu. Konečně je venku dlouho slibovaná soutěž a to konkrétně o jeden elixír, který v následujících měsících oceníte. Jedná se konkrétně o CBD olej od značky Hemptouch, který je obohacený o extrakt z konopí a je 100% přírodní. Je vyroben tou nejšetrnější superkritickou CO2 extrakcí při nízkých teplotách a bez použití rozpouštědel či alkoholu. Můžete si být tedy jisti, že do sebe nebudete kapat žádný nekvalitní olej.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA Processed with VSCO with a9 preset OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Extrakt je čistě přírodního zemědělství z květů a listů konopí. Co vás ale bude pravděpodobně zajímat nejvíc, k čemu vlastně je a jaké jsou jeho účinky?

Jak už jsem naznačila, oceníte ho nejvíc v zimě, a to proto, že chrání celý nervový systém a zvyšuje imunitu. Je tedy skvělý nejen do chřipkového období, ale také proti celoročnímu stresu. Zpomaluje navíc buněčné stárnutí. Proto jsem ho nazvala elixírem, možná si díky němu prodloužíte život.  Také pomáhá při úzkostech a nespavosti, depresích a různých civilizačních chorobách.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Pokud byste se o oleji chtěli dozvědět ještě více do detailů, můžete si o něm přečíst pod tímto odkazem. Nyní se ale vrhneme rovnou na soutěž. Ta se bude odehrávat na instagramu, proto pokud se chcete zapojit, najdete soutěž tady. Hodně štěstí!!


, líbílo se: 4x

Napsala Kler

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *