Pro dnešek tu mám pro vás čtvrtý díl s tipy na dárky. Tentokrát pouze s deseti a to z toho důvodu, že pro vás ještě nějaké dárky testuji a vybírám. Do Vánoc ještě nějaký čas zbývá, takže vše vpohodě stíháme! 🙂 Nechte se inspirovat.

První díl najdete tady.

Druhý díl najdete tady.

Třetí díl najdete tady.

1. Mooyyy náušnice

V předchozím článku s tipy na dárky jsem vám ukazovala nádherný minimalistický náramek české výroby, tentokrát mám pro vás tip na náušnice. Připomínají větvičku, jsou decentní, ale opět nepřehlédnutelné. K sehnání tady.

 

 

2. Externí baterie

Bez externí baterie, power banky, se už neobejde většina z nás. Jakmile nám odejde mobil, jako bychom prakticky neexistovali. Externí baterií proto také uděláte každému radost. Tato zlatá minimalistická power banka bude nejen funkční, ale i krásným designovým prvkem.

3. Power banka se zrcátkem

Spojte dva dárky v jeden. Zaručuji vám, že tímto dárkem nastane pod stromečkem „wow efekt“. Navíc ušetříte vaší sestře, mamce, přítelkyni či kamarádce místo v kabelce. Mého největšího bílo-černého favorita sežente tady. Nebo růžového tady.

 

4. Ekologický hrnek KeepCup

Nenechte své blízké neustále utrácet za drahou kávu s sebou. KeepCup hrnky jsou ekologické, netoxické a kompletně mohou nahradit plastové kelímky. Nápoj v nich vydrží teplý o 30 minut déle než v klasickém hrnku. Navíc mají spoustu krásných designů, takže dárek vyberete opravdu pro každého. Neutrální i barevné hrnky seženete tady. A pokud byste se chtěli podívat na mého největšího favorita, klikněte zde.

5. Samodržící podprsenka

Tento tip píši v závislosti na tom, co bych si přála já. Stále se totiž nemohu dokopat ke koupi  této téměř neviditelné podrpsenky, která se nikdy neztratí a je potřeba každou chvíli, obzvlášť v plesovou sezónu. Seženete ji pod tímto odkazem.

6. Přírodní kosmetika Biorythme

Jestli víte o někom, kdo dbá na to, aby používal přírodní bio kosmetiku, doporučuji značku Biorythme. Nejen, že je handmade, ale také nabízí kvalitní přírodní deodoranty, které je podle mého těžké sehnat. Kosmetika je vhodná pro všechny, kterým není jedno, co na sebe „patlají“. Seženete ji zde.

Deodoranty opravdu fungují a navíc krásně voní, což se o většině přírodních produktech říct nedá.

 

7. Stírací mapa

Něco pro dobrodruhy a milovníky stírání. Seženete ji například tady.

8. Balíček „hezké nohy“

Každá žená ocení, když ji do dárku zabalíte exfoliační ponožky, které do týdne zbaví chodidla tvrdé kůže a hydratuje. Můžete k němu ještě přibalit lak na nehty nebo kotníkový náramek. Tyto ponožky jsem testovala a mohu jejich funkčnost opravdu doporučit. Seženete je zde.

9. Box na jídlo

Znáte někoho, kdo rád cestuje a zároveň dbá na to, aby měl u sebe stále něco k jídlu? Originálním dárkem je box na jídlo, do kterého se nám moc nechce investovat. Překvapte své blízké například s tímto boxem s potiskem mapy světa.

10. Urbex

Pro milovníka focení a hledače originálních míst bude ideálním dárkem kniha Urbex plná fotogenických míst v zániku. Já jsem se do ní zamilovala po prvním otevření. Součástí je i mapa, kde se daná místa nachází. Seženete ji v nakladatelství Paseka.

To je pro dnešek vše a já budu moc ráda za váš feedback. Pořídíte nějaký dárek z mých tipů? 🙂

K.

 

Nakupujte dárky s výhodnými bonusy na bonusway.cz

(#ad)

 

(Spolupráce, ve kterých mám volné ruce: Paseka, Mooyyy, Biorythme.)


, líbílo se: 5x

Napsala Kler

5 komentářů

Markii Reed

Musím se přiznat, že ačkoliv je ještě listopad, už vybírám dárky a upřímně řečeno, neměl jsem vůbec žádný nápad. Pročetl jsem si všechny čtyři díly tvých tipů a musím ti poděkovat, že si mi dala nějakou inspiraci a tipy na dárky. Děkuji!

Reply
Lucienne

Pro mě je určitě nejzajímavější tip na dárek ten poslední, kniha Urbex. Přítel si teď pořídil nový foťák a i já ráda fotím, navíc rádi poznáváme ne zas až tak známá místa po Česku, takže nad koupí knihy budu vážně uvažovat! Moc děkuju za tip Klér a těším se na další inspirace! 🙂

Lucienne

Reply
Kler

Je to vážně úžasná knížka… sama se jí nemůžu nabažit. Děkuju za komentář! 🙂

Reply

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *