Už dlouho jsem vyhlížela a plánovala pomalý přechod na přírodní dekorativku. Myslím si, že když už nyní máme tu možnost výběru, měly bychom se trochu zamyslet a sahat spíš po té kosmetice, která má přívětivé složení. Znáte to, pokožka je vstřebatelná a proto ty chemikálie prostupují i těmi make-upy a vším možným přímo pod kůži.

Problém je, že jsem na žádné značky přírodní dekorativní kosmetiky nenarážela a jakmile jsem nějakou našla, svým hodnocením mě odradila. Jsem si proto jistá, že nemalý počet z vás ocení toto představení a recenzi značky benecos.

Vše od nich je 100% přírodní a veganské, proto jsem byla trochu překvapená cenami, které jsou až podezřele přívětivé. Upřímně, vždy, když najdu něco takto levného, nedávám tomu dopředu moc velké šance.

Hned po prvním použití mě ale nadchla tato řasenka, která mi po pár pohybech udělala dlouhatánské a hlavně krásně oddělené řasy. Už ji asi nedám z ruky a pravděpodobně už do drogerky nezavítám ani pro svou nejoblíbenější řasenku. Jedinou nevýhodou je, že jakmile mi zaslzí oči, řasenka má tendenci se trošku rozpít. Na svatbu si na ní tedy moc netroufám. 😀

Sáhla jsem také po jednom mono stínu „green lagoon“, který jsem si naplánovala na svatbu. Budu se totiž líčit sama samotinká, proto už si dopředu rozvrhuji, jakou kosmetiku použiju. Stín je nádherně jemný, ani trošičku nepráší a je krásně pigmentovaný. Na svatbu ho rozhodně zvolím.

K tomuto modrozelenému stínu plánuji také olivovou linku s následující tužkou na oči, která má nádhernou pigmentaci a krásně drží. Zároveň jde také skvěle rozmazat do přirozena.

Dále jsem chtěla vyzkoušet make-up a korektor, kterým jsem nejprve nevěřila asi ze všeho nejvíc. Dá se totiž říct, že jsem za celý svůj život nenašla úplně TOP korektor a make-up. A to jsem toho vyzkoušela hromadu. Zatím nemohu říct, že by se tito dva přírodňáci vyšplhali na tak vysokou pozici, na druhou stranu jsem s nimi moc spokojená. Neskutečně krásně voní, čemuž jsem při té přírodní bázi nechtěla vůbec věřit a mají skvělou výdrž. Make-up přirozeně kryje. Jediný problém mám u tohoto make-upu s roztíráním. Poměrně rychle se na pokožku přilepí a už s ním nejde poté pracovat. Musím být při jeho nanášení rychlá.

Celkově mohu kosmetiku benecos vychválit. Upřímně jsem příjemně překvapená, takovou kvalitu jsem opravdu nečekala. Myslím si, že za tu cenu se vám ji opravdu vyplatí vyzkoušet. Seženete ji na e-shopu milujubio.cz. Dejte mi sem pak kdyžtak vědět, jak jste spokojení. 🙂


, líbílo se: 4x

Napsala Kler

1 Comment

Medová Krása

Vodeodolnou prirodni rasenku doporucuji Aquarian Gaze od Pacifica Beauty (u nas ji ma gaea.cz) – vydrzela mi nejen slzy, ale i pot – zavodne tancim, pri treninku jsem s prehledem propotila tri tricka a rasenka bez pohnuti.

Reply

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *