spolupráce

Každý, kdo pracuje sám na sebe a ještě k tomu má většinou home office, si potřebuje nutně něco zapisovat. Ať už to jsou schůzky nebo deadliny, já svůj time management vkládám do rukou univerzálního zápisníku Filofax, který může fungovat jako diář a zároveň jako blok na všechno. Jakmile si potřebuju něco rychle zapsat, nemusím se bát, že si zkazím stránku, kterou budu muset nedejbože vytrhnout, jelikož se stránky dají krásně vyndavat a zas tam dát.  Vše si tudíž můžete krásně přeorganizovávat, což je dost praktický hlavně pro lidi jako jsem já – mně po chvíli vždycky přestane bavit v diářích nějaký systém a musím zkusit něco nového. Problém vyřešen. Konec kupování stále nových diářů.

Tak, jako jste možná i u těch nejznámějších Filofax diářů zvyklí, sem si také můžete vkládat jakékoliv papírové náplně. Můžete si vybrat čisté papíry, linkované i kostičkované. Všemožnými rozdělovači si můžete zápisník krásně rozvrhnout. Datovaný měsíční diář je nedílnou součástí. Na výběr máte také z různých designů vnějších desek. Vše je zkrátka na vás.

Já si užívám hlavně tu volnost. Nejsem nucena psát do hromady předvyplněnejch políček, ale jsem v tomto zápisníku sama svým pánem. Vyhovuje mi, že je to právě spíš víc blok, než diář, takže si za každej měsíc vložím kupu papírů a ty využívám na to do listy, prostor pro myšlenky a nápady, rozpis práce a úkolů pro jednotlivé klienty.

Přesně ten samý, který mám já, můžete sehnat tady, doporučuji ale, abyste se tam poohlídli. Těch vzorů je vážně spousta. Filofax také sem tam odkrývá různé novinky. 

Máte svůj osvědčený diář, na který nedáte dopustit? Nebo se po nějakém ohlížíte? Určitě mi dejte vědět do komentářů. Taky by mě zajímalo, jestli máte radši pevnou, či kroužkovou vazbu. Moje preference už znáte. 😉

 


, líbílo se: 5x

Napsala Kler

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *