OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Jsem 22 letý člověk, toužící po tom, udělat svět lepším. Jelikož se mi to nedaří, snažím se starat o ten svůj, který každým dnem tvořím k obrazu svému. Neustále zkouším nové věci, ze srdce miluji vyjadřování se v písmenkách, slovech – od nudných po zapeklité, od úvahových chytrolínských vět po mnohdy nekonečné diskutabilní odstavce…

Nikdy neodmítnu slovami nevyjádřitenou hudbu 30 Seconds to mars, posypání kafe popraškem skořice, lístek do kina nebo wrap s lososem z ikey. Domluvíte se se mnou mimo jiné krásnou francouzštinou a angličtinou. Přestože se zajímám o fitness, nepotkáte mě v posilovně, protože jsem takový domácí tělový kutil… který se snaží ne jen vybudovat krásnější tělo, ale i svou psychiku, partnerský vztah, svůj život.

Co se týká fitness/jídelníčku, odborníkem se rozhodně nazývat nenechám, pouze sem píšu své zkušenosti a to, co jsem doposud vyzkoušela, nebo co mě naučil kamarád, který už několik let pravidelně posiluje, proto nevylučuji, že se někdy spletu, napíšu to, co u vás nebude fungovat.

Tato stránka ABOUT slouží také jako místečko, kde se mě můžete zeptat na cokoliv co se mého života týče a já se budu snažit odpovídat! :)

1 Comment

Vojtěch Načeradský

Dobrý večer, Klárko,
před chvílí jste mne začala sledovat na Instagramu @naceradsky :)
Chci se zeptat, jak jste na mne přišla? Nedalo mi to a podíval jsem se na Váš blog, který mne zaujal. Píšete, že studujete marketing. Soustředíte se „pouze“ na psaní nebo je Váš záběr širší?
Těším se na zprávu od Vás. :)
S pozdravem
Vojta

Reply

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *