KDO JSEM?


Ptáte se, kdo za tím vším stojí? S jakým „koučem“ se budete virtuálně i naživo vídat? Kdo mě nezná z mých článků a instagramu, jsem studentka marketingu a neustálý tvůrce nových věcí. Mou hlavou proletí desítky nápadů denně, neustále držím v ruce foťák a sdílím svůj svět s ostatními.

Processed with VSCO with a9 preset

Vlastním instagramový účet klerwonder od úplného zrození aplikace, od roku 2014, kdy jsem ho jen chtěla propojit s mým blogem. Po třech letech jsem přidala přes 1000 fotek a získala více než 12 tisíc sledujícíchcož je číslo, které rychle stoupá. Za pomocí neustálého zkoušení propojené se znalostmi marketingu momentálně používám instagram jako svou vizitku, spolupracuji s mnoha firmami a momentálně se každý měsíc zvýší mé publikum o 1 tisíc sledujících.

Po prvních třech letech jsem již nedávno začala svůj instagramový obsah plánovat, aktivně jezdím pravidelně na různá místa v Česku, kde se snažím sbírat originální a poutavé fotky, na svém feedu pracuji téměř každý den, kdy ráno + dopoledne své fotky realizuji, odpoledne + večer je zveřejňuji. Dopředu vymýšlím co nejzajímavější obsah, který prokládám momentkami ze svého života. Lidskost a upřímnost jsou jedny z hlavních věcí, kterými se na instagramu řídím.


PROČ INSTA-COACHING?

Díky tomu všemu jsem se rozhodla předat své zkušenosti dál a posunout tak vaše instagramy na jiný level. A protože se mi zdají ceny za insta-workshopy přemrštěné, rozhodla jsem se prozatím pro tuto cestu, kdy budou odběratelé získávat každou neděli v 18:00 svou část té celé instagramové skládačky zdarma. Samozřejmě ale nabízím i prémiový coaching za velmi nízkou cenu, který je individuální a budu v něm řešit váš konkrétní problém/cíl.

Nejen firmy, ale i ty sám/sama můžeš mít své kvalitní instagramové portfolio. Nikdy totiž nevíš, k čemu se ti bude hodit. Můžeš díky němu objevit nějaký svůj skrytý talent, rozjet business, být v kontaktu s rozsáhlým a kreativním insta-světem. Nebo jen zkrátka chceš mít svůj virtuální deníček propojený s co nejvíce lidmi.


CO COACHING ZAHRNUJE A NEZAHRNUJE?

Můj IG-Coaching je zaměřený převážně na marketing, dozvíte se, jaké nástroje používat, jak zlepšit svůj obsah a na co se zaměřit při získávání nových followerů. Je vhodný především pro lidi a firmy, které již mají alespoň minimální zkušenosti s tím, jak instagram funguje. Nechci, aby se můj coaching zvrtnul v zákaznickou podporu IG aplikace. Zaměřuji se již na konkrétní problémy, které vám používání instagramu přináší. Také na cíle, kterých zde chcete dosáhnout do budoucna.

Snímek obrazovky 2017-11-11 v 17.51.26

CENA PRÉMIOVÉHO ÚČTU: 300,- NA 1 MĚSÍC.

Spoustě z vás může přijít cena podezřele nízká, já ji vysvětluji tak, že kouknu a vidím. Dokážu vám sepsast kvalitní plán za poměrně krátkou dobu. Sice nebude rozebraný tak do hloubky, ale vystihne základní problémy a doporučí jednoduché postupy. Troufám si říct, že vám předám více informací, než když navštívíte všeobecný 3 hodinový kurz pro XX osob za několik tisíc.

Kdyby se náhodou stalo (k čemuž zatím nedošlo), že si s vámi nebudu vědět rady, ráda vám vrátím peníze nazpět.

Jakmile se stanete odběratelem prémiového účtu,

přijde vám email s platebními informacemi. Po přijetí platby na účet se s vámi spojím individuálně, zeptám se na vaše problémy s instagramem nebo na cíle, kterých chcete dosáhnout, podívám se na váš profil a do 5 pracovních dnů vám navrhnu jak postupovat, abyste byli spokojení s vaším vývojem. Vypracuji vám měsíční plán na míru, navrhnu vám různé možnosti, aplikace, postupy, kterými docílíte atraktivnějšího instagramu. Pokud byste se chtěli individuálně sejít a fotit v nějaké kavárně/terénu, domluvíme se na konkrétním přímo úměrnému příplatku.


PROSÍM, JAKMILE SE PŘIHLÁSÍTE K NĚJAKÉMU ODBĚRU, KONTROLUJTE SI POTÉ V EMAILU I SPAMY, NEVYŽÁDANÉ EMAILY A REKLAMY VE SCHRÁNCE. SPOUSTA EMAILŮ TAM BOHUŽEL SPADNE.

JAK SE STÁT ODBĚRATELEM?

Vyber si o jaký coaching máš zájem a následovně se přihlaš buď k odběru zdarma, či tomu prémiovému.

Odebírej prémiový coaching

* povinný údajINSTA-COACHING ZDARMA

Od teď můžeš každou neděli v 18:00 získávat zdarma exkluzivní email s radami, argumenty a konkrétními tipy jak na atraktivnější instagram.

Pokud chceš získávat informace, o kterých se může neodebíračům nechat jen zdát, přihlaš se k odběru níže. Těším se na tebe!

Po vyplnění emailu prosím potvrď odběr ve své schránce.

7 komentářů

Johana

Děkuji Klér za to že je! Moc se mi premium i coaching zdrama líbil a obohacuje mě i naši firmu. Přineslo mi to úplně jiný pohled na sociální média a taky na mou tvorbu na nich. Doporučuji všemi deseti!

Reply
Lucie

Díky plánu, který Klér připravila pro můj blog, jsem už během prvních dvou týdnů získala kolem 300 nových sledujících a dosáhla tak své první tisícovky. Konzultovaly jsme spolu vhodný typ fotografií pro můj feed i instagramové soutěže a já se tak dozvěděla věci, o kterých jsem neměla ani tušení, nebo jsem je ignorovala. Není radno na Instagramu něco ignorovat a mávat rukou, někdy se to fakt nevyplatí. Zvlášť, když máte nějaký cíl. Všem vřele couching od Klárky doporučuju, díky ní mám pocit, že Instagramu a chování jeho uživatelům rozumím více a vím, jak s nimi pracovat. Děkuju!

Reply
Štěpánka

Šikovná mladá slečna, která umí dobře poradit i naprostým začátečníkům. Rychle komunikuje a to nejdůležitější – je lidská! Děkuji a těším se na další spolupráci.

Reply
Barun

Jsem ráda, že jsem do toho šla, plán, který mi přišel, mě zaujal tím, že vlastně ty věci, jaké Klér popisuje, jsou naprosto logické a nenáročné a přitom efektivní. Jsem před vánoci v obrovském pressu, takže se přiznám, že jsem z plánu zatím postupovala jen po pár krocích, takže celkové obohacení teprve přijde, až to rozjedu, ale už jen po pár dnech dle Kléřin rad je můj instagram minimálně krásnější, ucelenější, pro oko lahodnější a líbí se mi mnohem více a věřím, že i mým stávajícím a budoucím followerům. Děkuju a rozhodně se po novém roce pustím pořádně do práce a zapracuju na té cestě, před kterou mě Klér postavila a která funguje. Doporučuju všem, co chtějí mít ig profil krásnější a efektivnější. Děkuju <3

Reply
Lucka

Klárka měla skvělý nápad jak pomoci ostatním uživatelům ve zdokonalování jejich instagramů. Jsem moc ráda že jsem se nakonec rozhodla pro prémiový coaching – nejen že dostávám skvělé tipy a rady co zlepšit, ale co víc – konečně jsem se díky ní přinutila zapracovat na něčem, co chci zdokonalit už nějaký ten pátek a sama jsem nevěděla jak začít. Mimo to mi spolupráce s ní přinesla úplně nový pohled na fungování instagramu, zájem sledovatelů a na věci, které jsem možná předtím úplně ignorovala. Takže tenhle nápad vřele doporučuji a děkuju <3

Reply
ANETA

Pokud to myslíš vážně jdi do toho! A tím myslím, jestli tomu chceš obětovat čas i energii. Ono se to možná nezdá, ale nic není zadarmo a tady to platí dvojnásob. Neočekávala jsem od toho mnoho, ale pokud se budete držet plánu co Vám Kler udělá, zvládnete to. Jsem nadšena, že jsem do toho šla. Pochopit sociální sítě se zdá jako lehká věc, ale není tomu tak. Musíte dodržovat nějaká pravidla, asi jako ve všem. Po prvním měsíci mám tolik odběratelů co za dva roky, neuvěřitelný co 🙂

Reply
Evi

Děkuju Klárce za podněty ke zlepšení mého instagramu. Pomohla mi nahlédnout do tajů fungování celé aplikace a i když se tomu momentálně nestíhám věnovat tak, jak bych chtěla, vidím tam první malá zlepšení! Žádné zázračné návody ale nečekejte, musíte máknout hlavně sami a věnovat svůj čas! Děkuju! ♥

Reply

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *